SZKOLENIA LODZIARSKIE

Autorskie szkolenia lodziarskie

Produkcja lodów tradycyjnych to przyjemność sama w sobie. Zanim jednak stworzysz unikatowe smaki, czekają Cię godziny praktyki i teorii. Mam sposób, by nauka była efektywna, a jej przebieg sprawny. Stworzyłem autorskie szkolenia lodziarskie, które odmienią Twoją codzienną produkcję lodów gałkowych czy rzemieślniczych. Pokażę Ci nie tylko podstawy, ale również zaawansowane schematy działania, by Twój warsztat zachwycał przyszłych klientów.
Szkolenia lodziarskie
Szkolenie lody rzemieślnicze

Dlaczego warto wziąć udział w grupowych szkoleniach lodziarskich?

Indywidualne podejście podczas produkcji lodów tradycyjnych – szkolenia 1:1

Chcesz, by nasza współpraca była bardziej kameralna? W takim razie oferta szkoleń lodziarskich 1:1 jest właśnie dla Ciebie. Spędzimy wspólnie kilka kluczowych godzin, które sprawią, że prowadzenie własnej lodziarni i produkcja lodów tradycyjnych nie będą sprawiać Ci żadnej trudności. Na szkoleniach indywidualnych poruszamy takie tematy, jak:

Indywidualne szkolenia lodziarskie polecam szczególnie uczestnikom szkoleń grupowych, którzy chcą szlifować zdobytą do tej pory wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Moi kursanci otrzymują opiekę technologiczną, czyli stałą pomoc w trakcie sezonu i po nim. Jest to usługa wyjątkowa ze względu na to, że nie jest związana z promocją, sprzedażą produktów jakiejkolwiek marki.

Serdecznie zapraszam, Szymon
Jakie szkolenie cię interesuje?